İlan kumeshane tarafından doğrulandı.
Posted on 20 Ağustos 2017
Fiyat : 2,200
Konum : İstanbul
Durumu (Satılık, Kiralık, Sıfır vb.) : Sıfır
  1. Spiral yem depoları,yem kapasitelerine göre 90 kg ve 170 kg olmak üzere 2 çeşittir. İstenilen kapasitede yem depoları yemlik hatlarına mükemmel yem dağıtımı sağlar.
  2. Spiral yemleme deposu kümes ortasına kurulacak şekilde çift çıkışlı olarak da mevcuttur. Depo üstü saç kalınlığı 1 mm, depo altı saç kalınlığı 1,5 mm. Kaplamalar ise 275 gr/m2’dir.
  3. Spiral boru, 1,2 mm kalınlığında sacdan yapılmış olup, 275 gr/m2 galvaniz kaplamalıdır. Üzerindeki tırnak, yemliklerin dönmesi engellenerek yem kaybı önler.
  4. Spiral yemlik hattının sonunda bulunan sviç, bütün yemlikler dolduğu zaman, otomatik olarak motoru durdurur. Yemliklerdeki yeminazalması ile birlikte motor otomatik olarak tekrar çalışmaya başlar.
  5. Yem depolarında bulunan kilit sistemi sayesinde; depo üst parçası alt parçasından kolayca ayrılarak, sistemin tavana kadar kalkmasını sağlar. Bu sayede yemlikler maksimum yüksekliğe kaldırılarak, altlık sorunsuz bir şekilde temizlenir.
  6. Enerji tasarrufu sağlamak amacı ile broiler kümeslerinde, özellikle civciv döneminde, yemlik hattı komple kullanılmayarak, civcivler belli bir bölgede toplanır. Bu dönemde bölmenin bulunduğu yere konulan ara durdurucular sayesinde, canlıların bulunmadığı bölgeye yemin gitmesi engellenerek, yemin taze kalması sağlanır ve yem zayiatının önüne geçilir.
  7. Spiral yemlik sistemi 150 metreye kadar problemsiz çalışır.
  8. Yemleme sistemi motoru özel dizaynı ile yüksek performans sağlar.
Related Listings